PLKOŇ
  -> Novinky -> Historie -> Současnost -> Členové -> Fotogalerie -> Videa -> Cvičení -> Recenze -> Odkazy -> Kontakt 


Faustování v Bechyni - 28.9.-30.9.2007

Všechno začalo tím, že Linda objevila možnost zúčastnit se divadelní dílny v Bechyni. Téměř všichni členové Plkoně byli akcí příjemně potěšeni, přihlásili se a proto proběhla akce Faustování v Bechyni.

Ubytovaní jsme byli v místním kulturním centru v Bechyni a spali jsme klasicky spartánsky na zemi ve spacácích. Naštěstí nás náš nový kamarád Martin alias Harry krásně uspával svými písněmi.

Hned první den po obědě jsme se vrhli na zpracování tématu celého víkendu a tím byly Živly. Rozdělili jsme se na dvě skupiny podle zájmu, koho lákal spíš pohyb, přidal se do skupiny k Josefovi Tichému a koho spíš bavilo výtvarné nebo symbolické divadlo, přidal se ke Štěpánovi Filcíkovi. Tady si můžete prohlédnout pár konečných výtvorů výtvarné skupiny na téma Živly. První fotografie zobrazuje vzduch, druhý obrázek ztvárňuje oheň (v přeneseném smyslu) třetí a čtvrtá fotografie se pokouší výtvarně pojmout vodu.

Na konci celého víkendu, po prezentaci našich vystoupení, jsme se sešli už zase všichni, abychom si řekli, co jsme se naučili a co nám dílna přinesla. Na první i druhé fotografii jsou dobře k vidění naše dva milí vedoucí. A pak už se mělo jít spát, ale nikomu se nechtělo...

A tak jsme radši všechno řádně oslavili. Josef nám dokonce zaplatil celou lahev Tequily, za což mu patří upřímný dík. :-)

Malí pidižvíci museli jít spát a my ostatní jsme se ještě snažili odsunout ráno na co nejpozdější dobu.

Možná časem nepoznáte, kdo je kdo.

Vlastně máme skoro všechny fotky jenom z doby, kdy se jedlo nebo pilo...

Ranní vstávání bylo o dost horší, než večerní povyražení.

Cesta domů byla dlouhá. Vlak měl zpoždění, ale nikomu to nevadilo. A Harry nám zahrál na rozloučenou. 

Fotografie: Linda a Terezka 2007


  Ikona Plkoně