PLKOŇ
  -> Novinky -> Historie -> Současnost -> Členové -> Fotogalerie -> Videa -> Cvičení -> Recenze -> Odkazy -> Kontakt 


Improvizace II.

V rámci posledního setkání před Vánocemi jsme pokračovali v našich oblíbených improvizacích. Přijměte prosím pozvání k nahlédnutí do hlubin duší členů Plkoně - a bavte se s námi.

     

Nejdřív nás František, který již tradičně připravuje hudební cvičení, rozdělil do dvojic a pak si každá dvojice vylosovala jedno CD s určitým druhem hudby. Podle atmosféry vybrané písně pak vznikaly ve dvojicích zajímavé taneční nebo scénické příběhy. První dvojici tvořil Honza s Filipem.

     

Druhá "ladná" dvojice našich Terezek tančila na poměrně veselou hudbu, takže obě předvedly nádherné taneční představení, obě do toho daly všechno. :o)

     

František na nás neukazuje, že dostaneme do zubů, ale jako vždy se snaží autorku těchto řádků přesvědčit, aby se na podium odvážila a taky něco předvedla. Naštěstí pro všechny zúčastněné se mu to tentokrát nepovedlo. Na jeviště putovala Katka a následovala velice expresívní improvizace plná zvratů a nečekaných pohybů, že na konci byli oba protagonisté úplně vyčerpaní.

   

Jako poslední dvojice vystoupilo již známé "duo" Zdislav a Dáša. Jejich robotický tanec nadchl přítomné diváky a uzavřel již tak příjemný večer. A to nás ještě čekalo cukroví a večeře v jedné pražské pizzerii.

Nenechte si ujít fotografie z pokračování večera zde.


  Ikona Plkoně